Zamki do drzwi Gdańsk

Zamki do drzwi Gdańsk – skorzystaj z naszej oferty!

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie usług ślusarskich. Doskonale wiemy, jak ważny jest czas naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować możliwość zakupu zamków do drzwi od naszych specjalistów w trakcie realizacji zlecenia takiego jak montaż czy wymiana zamka. Nabyć można u nas produkty renomowanych producentów – zamki do drzwi Gerda, Dierre, Keso, Mottura, Ikon, Salto i wielu innych. Oferujemy również nasze fachowe doradztwo z zakresie doboru najkorzystniejszych rozwiązań.

Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu!

Zamek w drzwiach ma przede wszystkich za zadanie zapewniać bezpieczeństwo w domu, a także ochronę mienia. Z tego powodu warto postawić na sprawdzone mechanizmy, które cechuje duża odporność na piłowanie, wiercenia, a także na czynniki zewnętrzne. Nie możesz się zdecydować, które urządzenie wybrać? Ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk służą profesjonalną poradą!

Usługi realizujemy zarówno dla klientów prywatnych, montując zamki w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych czy mieszkaniach, jak i dla klientów biznesowych. Zajmujemy się montażem zamków nawierzchniowych, wpuszczanych, antywłamaniowych i elektronicznych. Doskonale znamy się na zamkach, co jest efektem naszego wieloletniego doświadczenia, a także regularnego uczestnictwa w branżowych szkoleniach, na których zdobywamy wiedzę z zakresu najnowszych rozwiązań oferowanych przez producentów zamków.  Skontaktuj się z nami: +48 600 072 722

Poznaj naszą ofertę zamków do drzwi

Szukasz zamków do drzwi, które pozwolą podnieść poziom bezpieczeństwa w Twoim domu, mieszkaniu, biurze, hotelu, sklepie czy innym budynku? Skorzystaj z naszej oferty! Znajdziesz u nas m.in.:

  • zamki nawierzchniowe,
  • zamki wpuszczane,
  • zamki do drzwi antywłamaniowych,
  • atestowane wkładki najwyższej klasy bezpieczeństwa,
  • zamki do skrzynek pocztowych,
  • zamki hotelowe,
  • zamki na klawiaturę do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,
  • elektroniczne zamki na kartę zbliżeniową.

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button