Całodobowa wymiana zamków Gdańsk

Wymianę zamków powierz specjalistom!

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy ślusarskiej do wymiany zamka w drzwiach lub wymiany wkładek? Zadzwoń do Pogotowia Zamkowego w Gdańsku i wezwij profesjonalnego ślusarza. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolic. Dyżurujemy 7 dni w tygodniu, także w święta. Zamów nasze usługi dzwoniąc pod numer telefonu: +48 600 072 722

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług ślusarskich. Możesz liczyć na nas przy wymianie zamków i wkładek każdego typu. Znamy się zarówno na klasycznych zamkach, jak i na najbardziej nowoczesnych systemach zabezpieczeń. Montaż zamka w drzwiach realizujemy sprawnie, fachowo, starannie. Pomagamy również w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań, a od naszych ślusarzy można również zakupić zamki renomowanych producentów. Nasi klienci nie muszą tracić czasu na poszukiwanie najlepszych mechanizmów zamkowych – z naszej strony oferujemy wszechstronną pomoc!

Pogotowie zamkowe Gdańsk – numer telefonu: +48 600 072 722

Eksperci od montażu i wymiany zamków

Wymiana zamka w drzwiach może być potrzebna w różnych sytuacjach. Przydatna jest wtedy, gdy kupujemy mieszkanie z rynku wtórnego, zgubimy klucze, w domu zmienia się lokator czy po prostu potrzebujemy podnieść poziom własnego bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jaka jest przyczyna, zawsze możesz wezwać ślusarzy z Pogotowia zamkowego Gdańsk.

Nasi technicy podejmą się wymiany i montażu wszystkich modeli zamków, we wszystkich rodzajach drzwi. Doskonale znają się na swojej pracy, gdyż posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji usług ślusarskich dla klientów prywatnych, a także firm i instytucji. Sukcesywnie szkolą się również w zakresie nowych rozwiązań i systemów zabezpieczeń, dzięki czemu poradzą sobie z każdym zleceniem.

Zajmujemy się także doborem urządzeń – zamki i wkładki do drzwi są zawsze dopasowywane do potrzeb i oczekiwań klienta. W ofercie posiadamy szeroką gamę zamków i wkładek na wymianę, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają niezbędne atesty.

Skorzystaj z naszej pomocy, gdy potrzebujesz usługi, jaką jest montaż i wymiana zamków Gdańsk: +48 600 072 722

Michał Gwóźdź
Michał Gwóźdź
2023-11-25
Polecam szybko i solidnie
Aleksandra Wilczewska
Aleksandra Wilczewska
2023-05-16
Szybko i sprawnie
Małgosia M
Małgosia M
2022-12-03
Szybko, sprawnie,bez narzekania że się nie da. Polecam 👍
Adam Lesner
Adam Lesner
2022-07-19
Błyskawicznie i skutecznie. Polecamy
RafD
RafD
2022-06-23
Faktycznie tak jak w innych opiniach przychodzi Pan z brodą 😉 ogólnie szybka i fachową usługa za przystępną cenę 😉 w 20 min udała się cała robota.
Katarzyna Sikora
Katarzyna Sikora
2022-06-11
Szybko i sprawnie

Nie tylko wymiana i montaż zamków – poznaj nasze usługi ślusarskie!

Pogotowie ślusarskie Gdańsk tworzone jest przez zespół specjalistów, którzy znają się na różnego rodzaju usługach ślusarskich. Możesz nas wezwać, gdy zależy Ci na montażu lub wymianie zamków w drzwiach wejściowych, w tym również w drzwiach antywłamaniowych, a także gdy potrzebujesz skorzystać z usług takich jak serwis zamków, naprawie zamków, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów czy awaryjne otwieranie samochodów. Dokładamy starań, aby wszystkie zlecenia realizować z dbałością o wysoki standard wykonania zadań, a także o bezpieczeństwo naszych klientów.

Zajmujemy się również takimi usługami jak:

Nasz całodobowy serwis zakładania, wymiany i naprawy zamków działa nie tylko w Gdańsku i w Trójmieście. Możesz skorzystać z naszej pomocy również w innych miastach:

Gdynia
Sopot
Łódź
Katowice, Sosnowiec, Tychy
Poznań
Warszawa
Wrocław
Kraków

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Inne miasta:

  • Sopot
  • Gdynia
  • Łódź
  • Katowice
  • Poznań
  • Warszawa
  • Wrocław

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button