Ślusarz – całodobowe Pogotowie Zamkowe – Gdańsk Jasień

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, zgubione klucze od mieszkania czy zacinający się zamek w drzwiach, który wymaga pilnej naprawy lub wymiany, nie muszą być problemem. Wystarczy skontaktować się z Pogotowiem Zamkowym w Gdańsku, by otrzymać szybką i w pełni profesjonalną pomoc ślusarską przy awaryjnym otwieraniu drzwi (samochodu, mieszkania), wymianie, naprawie czy zakładaniu zamka. Podejmujemy się montażu zamków we wszystkich typach drzwi. Dyżurujemy przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia, a nasi ślusarze dojeżdżają do klientów we wszystkich częściach Gdańska (m.in. na Jasień).

PROBLEM Z ZAMKIEM LUB ZATRZAŚNIĘTYMI DRZWIAMI? SKORZYSTAJ Z POMOCY FACHOWCÓW!

Mieszkasz na gdańskim Jasieniu i potrzebujesz pomocy ślusarza przy awaryjnym otwieraniu drzwi samochodu lub mieszkania? Nie wiesz, jak dokonać naprawy lub wymiany zamka? Nie masz odpowiednich narzędzi montażowych, niezbędnych przy zakładaniu zamków? Nie trać czasu i nerwów, zadzwoń pod nr 600 072 722. Ślusarze z Pogotowia Zamkowego w Gdańsku przyjadą do Ciebie na Jasień i pomogą w trudnej sytuacji, profesjonalnie zajmą się naprawą, wymianą lub montażem zamka. Nie narażaj się na dodatkowe koszty, pamiętaj, że samodzielne, nieumiejętne próby awaryjnego otwierania mieszkania lub samochodu, mogą skończyć się uszkodzeniem drzwi.

MONTAŻ, WYMIANA, NAPRAWA ZAMKÓW, AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI

Nasi ślusarze to doświadczeni fachowcy, którym możesz zaufać. Dysponują oni odpowiednią wiedzą i nowoczesnymi narzędziami montażowymi, rekomendowanymi przez producentów zamków, dzięki czemu awaryjne otwieranie drzwi (samochodu, mieszkania) przeprowadzają szybko i bezpiecznie. Na profesjonalną pomoc możesz liczyć także przy naprawie, wymianie i zakładaniu zamków.

Zapraszamy mieszkańców Jasienia do korzystania z usług Pogotowia Zamkowego w Gdańsku. Działamy przez 24h na dobę, zawsze gotowi, by udzielić wsparcia m.in. przy awaryjnym otwieraniu drzwi, zakładaniu zamka czy montażu wkładki antywłamaniowej.

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button