Ślusarz – awaryjne otwieranie drzwi, naprawa zamków – Gdańsk Chełm

Potrzebujesz szybkiej i fachowej pomocy ślusarza? Skorzystaj z usług Pogotowia Zamkowego w Gdańsku. Dojeżdżamy do wszystkich dzielnic miasta m.in. na Chełm, Aniołki czy do Brzeźna. Dyżurujemy przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia (również w niedziele i święta). Zawsze jesteśmy gotowi, aby pomóc przy awaryjnym otwieraniu drzwi mieszkań i samochodów oraz naprawie, wymianie i zakładaniu zamków. Podejmujemy się montażu zamków w każdego rodzaju drzwiach.

Wymiana, naprawa montaż zamków

Pogotowie Zamkowe działa na terenie całego Gdańska. Nasi ślusarze bez problemu dojadą co Ciebie na Chełm i do innych dzielnic, jeżeli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy zakładaniu, wymianie czy naprawie zamków. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem montażowym. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, możesz na nas liczyć również w kwestii awaryjnego otwierania drzwi (samochody, mieszkania). Zajmujemy się wymianą i zakładaniem zamków w drzwiach każdego typu oraz naprawą i montażem różnego rodzaju zamków oraz wkładek. Ślusarze z Pogotowia Zamkowego Gdańsk-Chełm znają bezpieczne i bezinwazyjne metody awaryjnego otwierania zatrzaśniętych drzwi od mieszkania czy samochodu.

Całodobowe Pogotowie Zamkowe – Gdańsk-Chełm

Działamy od ponad 20 lat, podczas których pomogliśmy tysiącom mieszkańców Chełmu i innych dzielnic Gdańska przy awaryjnym otwieraniu drzwi samochodów oraz przy naprawie, wymianie i zakładaniu zamków. Nasi ślusarze mają na wyposażeniu szeroką gamę zamków różnych firm i niezbędne narzędzia – możemy przeprowadzić montaż zamka w każdego typu drzwiach od mieszkania – m.in. antywłamaniowych, przeciwpożarowych, metalowych, drewnianych czy szklanych. Pogotowie Zamkowe Gdańsk Chełm jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Zadzwoń do nas, gdy potrzebujesz pomocy ślusarza przy naprawie, wymianie, montażu zamka lub przy awaryjnym otwieraniu drzwi od samochodu czy mieszkania.

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button