Całodobowa wymiana, naprawa i montaż zamków – Gdańsk

Całodobowa wymiana zamków Gdańsk

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy przy wymianie lub naprawie zamka? Nie możesz sobie poradzić z montażem wkładki? Zadzwoń do Pogotowia Zamkowego w Gdańsku. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Dyżurujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, także w święta, pod numerem telefonu +48 600 072 722.
Możesz liczyć na nas przy wymianie i naprawie zamków w każdym zakątku Gdańska, Sopotu i Gdyni. Służymy również pomocą, jeżeli zakładanie zamków nie należy do Twoich mocnych stron. Nasz serwisant przyjedzie do Ciebie, przedstawi wycenę usługi i zoptymalizuje koszty.

Zajmujemy się wymianą i zakładaniem wkładek patentowych na klucze indywidualne, a także wkładek na jeden kod (parę wkładek otwieranych jednym kluczem) oraz całych systemów klucza typu Masterkey. Naprawa czy montaż zamka nie stanowi dla nas problemu, dlatego jeśli masz problem, zachęcamy do kontaktu z naszym Pogotowiem Zamkowym.

Nasi technicy podejmą się naprawy, wymiany i montażu wszystkich rodzajów zamków, we wszystkich rodzajach drzwi. Typowe zamki posiadamy w magazynie, a nietypowe jesteśmy w stanie szybko dostarczyć bezpośrednio od producenta.

Zamki i wkładki do drzwi są zawsze dobierane w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Na wyposażeniu samochodu mamy szeroką gamę zamków firm ASSA-ABLOY, BAB, CR, DIERRE, EVVA, GERDA, IKON, KESO, KFV, IKON, LOB, MOTTURA, WINKHAUS, WITEX. Posiadamy również szeroką gamę wkładek na wymianę, które można zastosować w zależności od rodzaju drzwi (antywłamaniowe, przeciwpożarowe, wyjście ewakuacyjne, dźwignie „Panic Open”). Dysponujemy zarówno atestowanymi zamkami do drzwi antywłamaniowych, ale także zwykłymi, tańszymi wkładkami do drzwi (bez atestu Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie). Zakładanie wkładki bez atestu ma sens np. w drzwiach wewnętrznych, które nie są narażone na bezpośrednie działania atmosferyczne czy manipulacje włamaniowe.

Oszczędź sobie nerwów związanych z samodzielnym zakładaniem, wymianą lub naprawą zamka. Na wyposażeniu Pogotowia Zamkowego w Gdańsku znajdują się również przeróżne zamki do szafek, a także zamki z gwintem do skrzynek pocztowych czy metalowych drzwiczek (np. liczników prądu lub gazu).

Zajmujemy się również takimi usługami jak:

Nasz całodobowy serwis zakładania, wymiany i naprawy zamków działa nie tylko w Gdańsku i w Trójmieście. Możesz skorzystać z naszej pomocy również w innych miastach:

Gdynia: wymiana zamków
Sopot: wymiana zamków
Łódź: wymiana zamków
Katowice, Sosnowiec, Tychy: wymiana zamków
Poznań: wymiana zamków
Warszawa: wymiana zamków
Wrocław: wymiana zamków
Kraków: wymiana zamków

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button