Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk

Awaryjne otwieranie mieszkania w Gdańsku

Szybki serwis 24h: +48 600 072 722

Masz problem z dostaniem się do domu, mieszkania lub biura? Pomożemy Ci! Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi w pełni profesjonalny sposób. Działamy na terenie Gdańska przez 7 dni w tygodniu, również w święta, ponieważ wiemy, że sytuacje awaryjne, takie jak zatrzaśnięte mieszkanie, mogą zdarzyć się bez względu na porę dnia czy tygodnia.

Potrzebujesz pomocy w awaryjnej sytuacji?
Zaufaj specjalistom!

Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który zatrudnia tylko doświadczonych ślusarzy i techników. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań na terenie Gdańska i okolic, dyżurujemy przez 24h na dobę, w każdy dzień tygodnia. Dzięki temu masz pewność, że dzwoniąc do nas, na pewno otrzymasz fachową pomoc. Żadne zatrzaśnięte drzwi od mieszkania i żaden zacinający się zamek nie stanowią dla nas problemu, ponieważ ekipa Service-Team to wykwalifikowani i kompetentni specjaliści. Wyróżnia nas duża wiedza na temat awaryjnego otwierania drzwi oraz najwyższej jakości sprzęt i skuteczne metody, niezbędne do otwierania drzwi bez ich uszkadzania.

Szybka i profesjonalna pomoc przy awaryjnym otwieraniu drzwi

Posiadamy szeroką gamę okuć i zamków, które występują na rynku. Oprócz awaryjnego otwierania mieszkań zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem samochodów. Każdemu może zdarzyć się sytuacja, w której zatrzaśnie kluczyki w aucie, wystarczy chwila nieuwagi. Samodzielne próby otwarcia zamka mogą skończyć się jeszcze gorzej, np. uszkodzeniem drzwi, dlatego warto zwrócić się do specjalistów. Na terenie Gdańska oraz okolic możesz skorzystać z naszego serwisu. Zawsze pomagamy szybko i skutecznie, zapewniamy przy tym wysoki standard bezpieczeństwa.

Możemy wiele zrobić dla Twojego bezpieczeństwa!

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

  • awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów
  • awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych
  • naprawa, montaż i wymiana zamków drzwiowych
  • serwis drzwi i zamków
  • zabezpieczenia drzwiowe i okienne
  • świadczymy usługi ślusarskie dla firm i indywidualnych klientów

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button