Zamek do drzwi Gerda RIM 6000S

Prawda o zamkach do drzwi jest taka, że każdy, bez wyjątku – nawet ten najlepszy model – po czasie ulegnie wysłużenie i będzie wymagał zmiany. Oczywiście, wybierając profesjonalne zabezpieczenia od renomowanych producentów zamków, ten czas będzie zdecydowanie dłuższy niż w przypadku kiepskich modeli. Niekiedy jest też tak, że na rynku pojawiają się nowocześniejsze i bezpieczniejsze rozwiązania, które zastępują nieco przestarzałe mechanizmy. Tak dzieje się w przypadku zamka do drzwi Gerda RIM 6000S – ślusarze z Gdańska często dokonują jego wymiany.

Zamek do drzwi Gerda RIM 6000S Gdańsk

Czy charakteryzuje się zamek do drzwi Gerda RIM 6000?

Jeszcze kilkanaście lat temu model zamka Gerda RIM 6000S był niezwykle popularny, nie tylko wśród klientów Pogotowia ślusarskiego z Gdańska, ale w całej Polsce. Idealnie nadawał się do montażu w drzwiach antywłamaniowych Gerda Star S, które wybierało wiele osób. Tym, co charakteryzowało i wyróżniało jednocześnie wspomniany zamek Gerda, był zaawansowany system 12 ruchomych rygli. Do jego zamykania służył klucz rurkowy, a całe rozwiązanie dawało znaczne poczucie bezpieczeństwa wielu mieszkańcom. Jednak w dzisiejszych czasach zamek Gerda RIM 6000S jest uznawany za dość przestarzały. Ten fakt nie dziwi, ponieważ technologie stosowane przez producentów zamków poszły mocno do przodu. Coraz bardziej zaczęły doskwierać wady tego mechanizmu, czyli otwór, który dość szybko i łatwo się zapychał, czy też sam klucz – długi, mało poręczny, zdecydowanie obniżał komfort użytkownika. Z tego powodu ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym w Gdańsku coraz częściej zaczęli otrzymywać prośby o wymianę zamka Gerda.

Wymiana zamka Gerda RIM 6000S w Gdańsku

Jednym z dość regularnie przeprowadzanych przez specjalistów Pogotowia ślusarskiego zadań jest właśnie wymiana zamka Gerda RIM 6000S. Mowa dokładniej o wymianie wkładki w drzwiach, którą zastępuje się unowocześnionym modelem, idealnie pasującym do zamka, ale dającym znacznie większe bezpieczeństwo oraz wygodę. W roli zastępnika świetnie sprawdza się wkładka KESO RIM 6000S. Jedną z największych zalet tego rozwiązania są 4 klucze, specjalnie przeznaczone dla niego, a także niepowtarzalna karta bezpieczeństwa (tylko z nią można dorobić następne egzemplarze w razie potrzeby). Doświadczeni ślusarze z Pogotowia zamkowego oferują najlepsze produkty oraz fachową wymianę wkładki Gerda RIM 6000S na wspomniany model od producenta zamków KESO. Zlecenie możemy przeprowadzić aż 7 dni w tygodniu. Zadzwoń i umów się na montaż i wymianę zamków w Gdańsku w terminie, który będzie Ci pasował: 600-072-722

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button