Pogotowie Zamkowe Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Puck, Jastrzębia Góra, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice

Serwis naszego Pogotowia Zamkowego jest aktywny „Dzień i Noc” również w miastach: Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Jastrzębia Góra i okolice

Pomagamy w dziennych „potrzebach” jakie każdemu mogą się przydarzyć: awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie drzwi wejściowych do mieszkań, biur, sklepów jak również zamków w drzwiach antywłamaniowych. W razie potrzeby wymieniamy zamki nie tylko w drzwiach, ale także w skrzynkach pocztowych. Wymiana zamków meblowych i w kasetkach na pieniądze nie stanowi również problemu dla naszych techników ( nie naprawiamy i nie wymieniamy zamków w samochodach! ).

Dzięki szerokiej gamie wkładek do drzwi i zamków antywłamaniowych które mamy przy sobie, wymianę i montaż zamków w miejscowościach Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Jastrzębia Góra jest przeprowadzana przez nas natychmiastowo.

Sporadycznie musimy zamek sprowadzić z naszego głównego magazynu lub zamówić u producenta, jednakże dzięki naszemu 25-cio letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić w 95% natychmiastową wymianę i montaż zamka. W praktyce klient jest obsługiwany natychmiastowo. Wymiana lub montaż zamka w drzwiach antywłamaniowych zajmuje mało czasu i jest przeważnie w paręnaście minut zakończone. Cena usługi jest uzależniona od marki i modelu i grubości drzwi, jak również od wyboru zamka. Przed wykonaniem usługi technik ustala to z klientem i dopiero po zatwierdzeniu kosztów przystępuje do montażu.

Pogotowie Zamkowe Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Puck, Jastrzębia Góra, Rumia, Wejherowo

Otwieramy wszystkie marki samochodów, a ponieważ nasi technicy przechodzą systematyczne szkolenia z najnowszych technik i metod otwarć aut, usługa którą przeprowadzamy wykonujemy szybko i profesjonalnie bez jakiegokolwiek uszkodzenia auta.

Usługi:

  • awaryjne otwieranie zamków
  • otwieranie drzwi antywłamaniowych
  • otwieranie samochodów
  • montaż i wymiana zamków
  • wszelkie usługi ślusarskie po włamaniowe

Oferujemy całodobowo nie tylko w miastach Gdańsk-Gdynia-Sopot, ale również Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Puck, Jastrzębia Góra, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice

Do zaoferowania mamy również szeroką gamę mechanicznych i elektronicznych zabezpieczeń antywłamaniowych.

Szukasz awaryjnego otwierania drzwi lub samochodu? A może wymiany zamków lub zabezpieczenia antywłamaniowego?

Pogotowie zamkowe Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) 600 072 722

Jesteśmy do usług „dzień i noc” 7 dni w tygodniu: +48 600 072 722

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – pełny serwis przez 7 dni w tyg.:

Działamy szybko i profesjonalnie – serwis 7 dni w tyg. Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) TEL.: 600 072 722

Błyskawicznie dojeżdżamy do każdej dzielnicy Gdańska:

Call Now Button