Wymiana Zamków

wymiana zamkówWymiana zamków w miastach Gdańsk-Gdynia-Sopot jest realizowana przez nasze Pogotowie Zamkowe w czasie natychmiastowych.

 

Nasz ekspresowy serwis wymiany zamków w Gdańsku działa całodobowo i jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 600-072-722 lub (58) 735-83-25.

 

Zamki i wkładki do drzwi są zawsze dobierane w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.
Na wyposażeniu samochodu mamy szeroką gamę zamków firm ASSA-ABLOY, BAB, CR, DIERRE, EVVA, GERDA, IKON, KESO, KFV, IKON, LOB, MOTTURA, WINKHAUS, WITEX, oraz szeroką gamę wkładek do drzwi które można zastosować w zależności od rodzaju drzwi: antywłamaniowe, przeciwpożarowe, wyjścia ewakuacyjne, dźwignie „Panic Open”.
Posiadamy zarówno atestowane zamki do drzwi antywłamaniowych jak również zwykłe, tanie wkładki do drzwi bez atestu Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie (zwykłe wkładki bez atestu mają zastosowanie np. w drzwiach wewnętrznych – drzwi te nie są przeważnie narażone bezpośrednio na działania atmosferyczne i manipulacje włamaniowe).

 

Wymieniamy wkładki patentowe na klucz indywidualny, jak również wkładki na jeden kod (parę wkładek otwieranych jednym kluczem) i całe systemy klucza typu Masterkey.

 

Na miejscu u klienta serwisant nasz przedstawia wycenę usługi i optymalizuje koszty tak, by były zadowalające dla klienta.

Posiadamy również przeróżne zamki do szafek i zamki z gwintem do skrzynek pocztowych, metalowych drzwiczek (np. licznik prądu lub gazu) i innych zastosowań.
Zamek wielowypustowy w drzwiach aluminiowych lub drewnianych nie stanowi dla nas również problemu – typowe zamki posiadamy na magazynie a nietypowe jesteśmy w stanie szybko dostarczyć bezpośrednio od producenta.

 

Zajmujemy się również takimi usługami jak:
- Awaryjne otwieranie mieszkań

- Awaryjne otwieranie samochodów
- Awaryjne otwieranie drzwi

- Montaż zamków
- Usługi ślusarskie związane z zamkami, drzwiami i ich naprawą
- Przeróbki drzwiowe

 

- Naprawa i serwis drzwi – konserwacja drzwi i zamków
- Mechaniczne i elektromechaniczne Zabezpieczenia Drzwi

 

Nasz całodobowy serwis montażu i wymiany zamków obejmuję nie tylko miasto Gdańsk wraz z pozostałymi miastami Trójmiasta Gdynia Sopot i okolic, ale również w miasta:

 

Łódź: wymiana zamków

Katowice, Sosnowiec, Tychy: wymiana zamków

Poznań: wymiana zamków

Warszawa: wymiana zamków

Wrocław: wymiana zamków

Kraków: wymiana zamków

 

Sprawdź nas! Serwis 24h:

600 072 722 lub (58) 735-83-25