Pogotowie Zamkowe Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Puck, Jastrzębia Góra, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice

Pogotowie zamkowe Półwysep HelskiSerwis naszego Pogotowia Zamkowego jest aktywny „Dzień i Noc”  również w miastach: Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Jastrzębia Góra i okolice
Pomagamy w dziennych „potrzebach” jakie każdemu mogą się przydarzyć: awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie drzwi wejściowych do mieszkań, biur, sklepów jak również zamków w drzwiach antywłamaniowych. W razie potrzeby wymieniamy zamki nie tylko w drzwiach, ale także w skrzynkach pocztowych. Wymiana zamków meblowych i w kasetkach na pieniądze nie stanowi również problemu dla naszych techników ( nie naprawiamy i nie wymieniamy zamków w samochodach! ).

Dzięki szerokiej gamie wkładek do drzwi i zamków antywłamaniowych które mamy przy sobie, wymianę i montaż zamków w miejscowościach Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Jastrzębia Góra jest przeprowadzana przez nas natychmiastowo.

Sporadycznie musimy zamek sprowadzić z naszego głównego magazynu lub zamówić u producenta, jednakże dzięki naszemu 25-cio letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić w 95% natychmiastową wymianę i montaż zamka. W praktyce klient jest obsługiwany natychmiastowo. Wymiana lub montaż zamka w drzwiach antywłamaniowych zajmuje mało czasu i jest przeważnie w paręnaście minut zakończone. Cena usługi jest uzależniona od marki i modelu i grubości drzwi, jak również od wyboru zamka. Przed wykonaniem usługi technik ustala to z klientem i dopiero po zatwierdzeniu kosztów przystępuje do montażu.

Otwieramy wszystkie marki samochodów, a ponieważ nasi technicy przechodzą systematyczne szkolenia z najnowszych technik i metod otwarć aut, usługa którą przeprowadzamy wykonujemy szybko i profesjonalnie bez jakiegokolwiek uszkodzenia auta.

Usługi:
- awaryjne otwieranie zamków
- otwieranie drzwi antywłamaniowych
- otwieranie samochodów
- montaż i wymiana zamków
- wszelkie usługi ślusarskie po włamaniowe
oferujemy całodobowo nie tylko w miastach Gdańsk-Gdynia-Sopot, ale również Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Puck, Jastrzębia Góra, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice

Do zaoferowania mamy również szeroką gamę mechanicznych i elektronicznych zabezpieczeń antywłamaniowych.


Szukasz awaryjnego otwierania drzwi lub samochodu? A może wymiany zamków lub zabezpieczenia antywłamaniowego?

 

Pogotowie zamkowe Trójmiasto (Gdańsk-Gdynia-Sopot) (58) 735-83-25


Jesteśmy do usług „dzień i noc” 7 dni w tygodniu: 600-072-722 lub (58)735-83-25